30 Квітня 2013, 16:13

«Над моїм підзахисним знущалися, йому не давали їсти-пити», – Ярослав Гандзюлевич

advokats.dp.ua
фото: advokats.dp.ua
У Львові розпочали слухання справи щодо вбивства громадянином Марокко Шакібом Отманом лікаря-травматолога Леона Фрайфельда

«Під час затримання мого підзахисного били, над ним знущалися, протягом 12 годин йому не давали їсти та пити, йому надали непрофесійного перекладача на французьку, який, до того ж, відмовився працювати з моїм підзахисним», – про це сьогодні заявив у коментарі адвокат обвинувачуваного в убивстві львівського лікаря Ярослав Гандзюлевич. Натомість зараз громадянин Марокко перебуває у СІЗО, де умови утримання загалом задовільні, до нього нормальне ставлення – додав адвокат.

Щодо самого суду присяжних, то юрист сподівається, що непрофесійні присяжні зможуть дати належну оцінку діям слідства та прокуратури, в цьому їх має допомогти їхній життєвий досвід. Водночас Ярослав Гандзюлевич категорично відмовився коментувати будь-які дії суддів та інших учасників процесу.

Нагадаємо, 19 жовтня минулого року близько 6-ї ранку на вулиці Пекарській невідомий по-звірячому побив відомого львівського лікаря-травматолога Леона Фрайфельда, який помер на місці побиття. За підозрою у скоєнні цього злочину затримали громадянина Марокко Шакіба Отмана, який зараз перебуває на лаві підсудних. 

  • testing USD
  • testing EUR
  • testing RUB

колонка Ігоря Гулика

Зображення користувача Ігор Гулик.
Ігор Гулик
Їх, цих 50 відсотків, вже не лякає російська загроза, вони цілком усвідомлюють, що справжньою загрозою для України є її нинішнє провідництво, - абсолютно вільне від зобов’язань перед громадою, світом, егоїстичне і жадібне, аморальне і тому – приречене
Попередні публікації

новини

09 Лютого 2016

08 Лютого 2016

всі новини

Автомобілі Hyundai: актуальні ціни, кращі пропозиції в Україні.
Погода у Львові та інших містах України на сайті Sinoptik.ua
Український та закордонний спорт у новинах на Ukr.net Фильмы в кинотеатрах Украины.
Вакансії, робота у Львові на JOB.ukr.net.
Актуальная телепрограмма на сегодня.