12 Березня 2016, 14:45

Фіскалами Львівщини виявлено фіктивне підприємство

Архів
фото: Архів
Працівниками управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом ГУ ДФС у Львівській області проведено дослідження фінансово-господарської діяльності ТзОВ «К» щодо отримання державних коштів та їх подальшого використання протягом 2015року

Проведеним дослідженням встановлено, що у вказаному періоді на підставі укладених договорів з окремими районними адміністраціями м.Львова та вищим учбовим закладом м.Львова ТзОВ «К» проводило роботи з капітального ремонту дворів, внутрішньоквартальних доріг, тротуарів вулиць м.Львова, поточний ремонт аварійної частини даху гуртожитку. За виконані роботи ТзОВ «К» отримало з бюджету державні кошти на загальну суму 2608,1 тис.гривень. В подальшому, ТзОВ «К» перерахувало кошти в сумі 249,9 тис.грн. на користь ряду СГД, відносно яких проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ст.205 КК України (фіктивне підприємництво).

За матеріалами дослідження районним відділом поліції ГУ Національної поліції у Львівській області внесено в ЄРДР кримінальне провадження за ч.4 ст.191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), інформує прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.

  • testing USD
  • testing EUR
  • testing RUB

колонка Ігоря Гулика

Зображення користувача Ігор Гулик.
Ігор Гулик
Допоки харизматик діє у рамках, що схвалюються і притаманні натовпу, доти його вважають рівним собі
Попередні публікації

новини

12 Березня 2016

11 Березня 2016

всі новини

Автомобілі Hyundai: актуальні ціни, кращі пропозиції в Україні.
Погода у Львові та інших містах України на сайті Sinoptik.ua
Український та закордонний спорт у новинах на Ukr.net Фильмы в кинотеатрах Украины.
Вакансії, робота у Львові на JOB.ukr.net.
Актуальная телепрограмма на сегодня.