12 Березня 2016, 12:48

Троє учнів зі Львівщини – серед призерів українсько-литовського конкурсу

ЛОДА
фото: ЛОДА
роє представників Львівщини стали призерами конкурсу малюнків "Здай кров заради життя", який тривав упродовж вересня - грудня 2015 року. Зокрема, ІІІ місце у старшій віковій групі (15-22 роки) посіла вихованка Золочівського центру дитячої та юнацької творчості Сукмановська Марія, у молодшій віковій групі (10-14 років) ІІІ місця також вибороли вихованка цього ж закладу Петелицька Софія та учениця Львівського художнього ліцею при Львівській національній академії мистецтв Олійник Анастасія

Про це повідомила заступник директора департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА Мирослава Туркало.

Загалом призерами конкурсу малюнків стало 29 учасників із 19-ти областей України. Нагородження кращих відбулось у Посольстві Литовської Республіки в Україні.

Зазначимо, що конкурс організувала Всеукраїнська молодіжна громадська організація "Серце до серця" спільно з Посольством Литви в Україні, Литовським національним центром крові за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, інформує прес-служба ЛОДА.

  • testing USD
  • testing EUR
  • testing RUB

колонка Ігоря Гулика

Зображення користувача Ігор Гулик.
Ігор Гулик
Допоки харизматик діє у рамках, що схвалюються і притаманні натовпу, доти його вважають рівним собі
Попередні публікації

новини

12 Березня 2016

11 Березня 2016

всі новини

Автомобілі Hyundai: актуальні ціни, кращі пропозиції в Україні.
Погода у Львові та інших містах України на сайті Sinoptik.ua
Український та закордонний спорт у новинах на Ukr.net Фильмы в кинотеатрах Украины.
Вакансії, робота у Львові на JOB.ukr.net.
Актуальная телепрограмма на сегодня.