11 Березня 2016, 16:09

Львівщина налагоджуватиме співпрацю з Індією

oblrada.lviv.ua
фото: oblrada.lviv.ua
Про це повідомляє прес-служба Львівської облради

Про торгівельно-економічне та освітньо-культурне партнерство, започаткування нових напрямів співпраці Львівщини з Індією йшлося сьогодні, 11 березня, під час зустрічі голови Львівської облради Олександра Ганущина і голови ЛОДА Олега Синютки з Надзвичайним і Повноважним Послом Індійської Республіки в Україні Маноджом Кумаром Бхарті.

Під час зустрічі керівництво області та Посол зосередилися на обговоренні конкретних можливостей української та індійської сторони. Зокрема, йшлося про налагодження співпраці у машинобудівній галузі, в агарному секторі, деревообробній промисловості, ІТ-секторі.

Також Олег Синютка порушив тему популяризації львівських вищих навчальних закладів серед індійської молоді, адже сьогодні у вишах Львівщини навчається лише 30 студентів з Індії, що є вкрай низьким показником.

Голова обласної ради Олександр Ганущин основний наголос зробив на питаннях співпраці в оборонній та соціальній сфері. Зокрема, голова облради відзначив можливість проведення на Яворівському полігоні спільних військових навчань із залученням індійських інструкторів. Окрім того, голова звернувся до посла з проханням розглянути можливість реабілітації в Індії людей, які постраждали під час бойових дій на сході України.

«На сьогодні в нас існує серйозна проблема, що полягає в необхідності як психологічної, так і фізіологічної реабілітації військових та цивільних, які прибувають із зони АТО. Думаю, що тут індійський досвід у відновному лікуванні може суттєво нам допомогти», – наголосив Олександр Ганущин.

У відповідь Манодж Кумар Бхарті позитивно відгукнувся на пропозиції керівництва Львівської області щодо напрямків співпраці. Окрім запропонованих перспектив, дипломат відзначив створення спільних проектів, які стосуються інфраструктури, транспорту й туристичних зв'язків.

Сьогоднішньому візиту передувала розмова посла із керівництвом Львівської торгово-промислової палати, під час якої сторони домовилися провести в березні цього року зустріч представників українського та індійського бізнесу. 

  • testing USD
  • testing EUR
  • testing RUB

колонка Ігоря Гулика

Зображення користувача Ігор Гулик.
Ігор Гулик
Допоки харизматик діє у рамках, що схвалюються і притаманні натовпу, доти його вважають рівним собі
Попередні публікації

новини

12 Березня 2016

11 Березня 2016

всі новини

Автомобілі Hyundai: актуальні ціни, кращі пропозиції в Україні.
Погода у Львові та інших містах України на сайті Sinoptik.ua
Український та закордонний спорт у новинах на Ukr.net Фильмы в кинотеатрах Украины.
Вакансії, робота у Львові на JOB.ukr.net.
Актуальная телепрограмма на сегодня.