11 Березня 2016, 14:31

У Криму російські окупанти забрали паспорт у мешканця Львівщини

dpsu.gov.ua
фото: dpsu.gov.ua
На тимчасово окупованій території Криму російські контрольні служби відбирають паспорти у громадян України

Учора в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Каланчак» прикордонники Херсонського загону виявили громадянина України, який прямував на материкову частину. При собі мешканець Львівщини замість паспортного документа мав лише його ксерокопію. Як з’ясувалося, дійсний документ у нашого співвітчизника вилучили російські окупаційні служби. Зі слів українця, їм не сподобалась категорія печатки на другій віковій фотокартці в паспорті. Протримавши чоловіка понад добу, в нього вилучили документ, натомість прикордонники ФСБ Росії вручили йому ксерокопію та склали на чоловіка документи про адміністративне правопорушення. Тож громадянину довелось повертатися на материкову частину України.

У Держприкордонслужбі України зауважують, що такі випадки останнім часом непоодинокі. Нещодавно російські окупанти вилучили український паспорт під час поїздки до тимчасово окупованої території АР Крим у громадянки України. Мотивували це тим, що жінка живе на материковій частині України, а прописку має кримську і мала або зареєструватисьяза новим місцем, або замінити паспорт на російський. Так само на неї наклали адміністративний штраф, надали відповідну постанову та ксерокопію паспорта.

В обох випадках співробітники Держприкордонслужби України пропустили громадян нашої країни на материкову частину України. 

  • testing USD
  • testing EUR
  • testing RUB

колонка Ігоря Гулика

Зображення користувача Ігор Гулик.
Ігор Гулик
Допоки харизматик діє у рамках, що схвалюються і притаманні натовпу, доти його вважають рівним собі
Попередні публікації

новини

12 Березня 2016

11 Березня 2016

всі новини

Автомобілі Hyundai: актуальні ціни, кращі пропозиції в Україні.
Погода у Львові та інших містах України на сайті Sinoptik.ua
Український та закордонний спорт у новинах на Ukr.net Фильмы в кинотеатрах Украины.
Вакансії, робота у Львові на JOB.ukr.net.
Актуальная телепрограмма на сегодня.