09 Березня 2016, 12:58

У Львові заспівають найстарішою мовою світу

афіша
фото: афіша
26 березня львів’яни та гості міста матимуть можливість не тільки послухати, а й поспівати на найстарішій мові світу – на санскриті

Гурт AtmAsfera в рамках European Mantra Diving Tour створить у Львові музичне інтерактивне шоу Mantra Diving. Концерт відбудеться у клубі Event Hall KINO (вул. Чорновола, 2). Початок – о 19.00.

Унікальність гуртові надають тексти – древні мантри на санскриті, які подано в сучасному звучанні: жива арфа, флейта, мандоліна, фізгармонія, елементи електроніки й вокал солісток гурту Калінді та Ямуни.

«Mantra Diving – це ковток свіжого повітря для жителів великих міст, – зазначає Калінді. – Це абсолютно новий формат на українській музичній сцені, в якому поєднались музика, стиль і древні тексти на санскриті – мантри. Співаючи мантри, глядач зможе піднестись над буденністю й тривогами, а чуттєві мелодії огортатимуть, створюючи незабутню атмосферу спокою та невагомості. На цьому концерті все буде зроблено для того, щоб люди могли почуватися як вдома, розслабитися і відпочити».

AtmAsfera побувала з концертами у більшості країн Європи, а також в Індонезії та Казахстані. Музиканти підкорюють глядачів не лише музикою та стилем, а й ідеєю гуманізму World music – World Peace.

Вхід – благодійні внески. 

  • testing USD
  • testing EUR
  • testing RUB

колонка Ігоря Гулика

Зображення користувача Ігор Гулик.
Ігор Гулик
Допоки харизматик діє у рамках, що схвалюються і притаманні натовпу, доти його вважають рівним собі
Попередні публікації

новини

09 Березня 2016

07 Березня 2016

всі новини

Автомобілі Hyundai: актуальні ціни, кращі пропозиції в Україні.
Погода у Львові та інших містах України на сайті Sinoptik.ua
Український та закордонний спорт у новинах на Ukr.net Фильмы в кинотеатрах Украины.
Вакансії, робота у Львові на JOB.ukr.net.
Актуальная телепрограмма на сегодня.