09 Березня 2016, 10:43

Вирок у справі Надії Савченко оголосять 21 і 22 березня (оновлено)

bbc.com/ukrainian
фото: bbc.com/ukrainian
Про це повідомив у твіттері адвокат Надії Марк Фейгін

Сьогодні в Донецькому міському суді Ростовської області (Росія) українка Надія Савченко виступила з останнім словом. Як повідомив Павло Аксьонов, кореспондент Російської служби ВВС, «Савченко переважно виголосила те, що було написано в опублікованому раніше тексті».

Окрім того, Надія Савченко наголосила: «Суд вкрав у мене частину життя і я вимагаю, аби вирок був оголошений протягом тижня. І тоді у мене буде шанс на життя. Ви можете зачитати вирок прямо зараз, завтра чи максимум через тиждень. Якщо ви вирішите оголосити, що вирок буде через два тижні, через півроку... Хочете показати свою силу – показуйте. Але пам'ятайте, що ми граємо на моє життя. Ставки високі».

Після того, як суд повідомив, що вирок у справі оголошуватимуть 21 та 22 березня, Надія Савченко заспівала гімн України. Зал підхопив її. Про це йдеться у повідомленні в твіттері захисника українки Миколи Полозова.

Як зауважив Полозов, «якщо вже зараз Надії скажуть, що після оголошення вироку її відправлять відбувати покарання в Україну, є велика імовірність, що вона припинить сухе голодування. Інакше вона не зможе протриматися 12 днів. Її або годуватимуть примусово, або вона помре».

«Якщо без втрати обличчя Кремль не готовий виправдати Надію, то вже зараз він мав би сказати, що вона відбуватиме покарання в Україні. Я не беруся казати, чим закінчиться голодування Надії, але мені здається, що допоки не буде ухвалене рішення суду про відправку її в Україну, вона голодувати не припинить», – наголосив адвокат Марк Фейгін.

  • testing USD
  • testing EUR
  • testing RUB

колонка Ігоря Гулика

Зображення користувача Ігор Гулик.
Ігор Гулик
Допоки харизматик діє у рамках, що схвалюються і притаманні натовпу, доти його вважають рівним собі
Попередні публікації

новини

09 Березня 2016

07 Березня 2016

всі новини

Автомобілі Hyundai: актуальні ціни, кращі пропозиції в Україні.
Погода у Львові та інших містах України на сайті Sinoptik.ua
Український та закордонний спорт у новинах на Ukr.net Фильмы в кинотеатрах Украины.
Вакансії, робота у Львові на JOB.ukr.net.
Актуальная телепрограмма на сегодня.