09 Березня 2016, 10:11

Стан Максима Стасіва стабільний

facebook.com/OHMATDYTLVIV
фото: facebook.com/OHMATDYTLVIV
На сьогодні стан Максима Стасіва стабільний

Про це повідомляє КЗ ЛОР Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» на своїй сторінці у Facebook.

Обмежень щодо харчування у Максима немає, йому дозволяють їсти все, але у вигляді пюре, по кілька ложок з інтервалом 2-3 години. Медикаментозну терапію звели до мінімуму.

Як зазначено в повідомленні, вчора Максим уперше за останній час мав нагоду прогулятися терасою, подихати не лікарняним повітрям і роздивитись навкруги не через лікарняні вікна. Також учора пані Богдану (маму) та Максима відвідав консул посольства України в Делі.

Максим усім передає вітання.

Нагадаємо, 17-річний пацієнт Львівської обласної клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» Максим Стасів від початку лютого перебуває на лікуванні в Індії. У хлопця виявили синдром Ледда – рідкісну вроджену патологію (рецидивуюча кишкова непрохідність). До столиці Індії, Делі, Максима відправляла вся Україна – кошти на лікування для хлопця збирали в рекордно стислі терміни в країні та за кордоном.

Нині Максим перебуває в клініці світового рівня – Medanta Mediclinic Gurgaon Haryana. Максима Стасіва готують до трансплантації кишківника. Якщо все буде гаразд, його прооперують наприкінці квітня – на початку травня. Донора для хлопця наразі шукають. Брати донорський матеріал від мами лікарі відмовилися, та й сам Максим категорично проти, щоб мама була донором.

Хлопцеві проведено низку лабораторних і діагностичних обстежень, підібрано терапію, якої він зараз потребує. Нещодавно Масимові зробили першу операцію – з’єднали ту частину тонкого кишківника, яка в нього залишилася, з частиною товстого кишківника. Це допомагає зменшити фізіологічні втрати.

  • testing USD
  • testing EUR
  • testing RUB

колонка Ігоря Гулика

Зображення користувача Ігор Гулик.
Ігор Гулик
Допоки харизматик діє у рамках, що схвалюються і притаманні натовпу, доти його вважають рівним собі
Попередні публікації

новини

09 Березня 2016

07 Березня 2016

всі новини

Автомобілі Hyundai: актуальні ціни, кращі пропозиції в Україні.
Погода у Львові та інших містах України на сайті Sinoptik.ua
Український та закордонний спорт у новинах на Ukr.net Фильмы в кинотеатрах Украины.
Вакансії, робота у Львові на JOB.ukr.net.
Актуальная телепрограмма на сегодня.