15-кілограмове «Дерево життя». «Міс Україна Всесвіт-2018» показала свій костюм

У такому образі дівчина представлятиме Україну під час конкурсу «Міс Всесвіт» 2018 у Таїланді
   Марічка Курило   911  

"Міс Україна Всесвіт-2018"- Каріна Жосан. Фото зі сторінки в instagram

Костюм «Дерево життя» для одеситки Каріни Жосан, яка перемогла у конкурсі в Україні і відстоюватиме честь нашої держави на світовому рівні, розробила дизайн-студія Svitlo. Над ним працювали 10 майстрів. Основою для вбрання стали традиційні українські орнаменти, які використовували у костюмах та рушниках.

Костюм “Дерево життя”, у якому Каріна презентуватиме Україну. Костюм важить 15 кілограмів. На його виготовлення знадобилось 11 кілометрів шовкових ниток. Фото з instagram.

Читайте також: Пішла у тренажерний зал у тридцять вісім: життя до та після

Як пише Каріна у своєму instagram, червоний колір у її костюмі символізує любов українського народу до своєї землі, до своєї родини, до Батьківщини. Білий колір – вказує на чистоту і святість української душі.

Для костюму використали майже 11 кілометрів шовкових ниток. На втілення ідеї пішло 90 днів. Уся конструкція «Дерева життя» важить 15 кілограмів.

Нагадаю, одеситка Каріна Жосан представлятиме Україну на міжнародному конкурсі «Міс Всесвіт» 2018. Конкурс відбудеться  17 грудня у Таїланді.  Початок  о 2 годині ночі за київським часом.

Читайте також: Як це – бути найкращою у фітнес-бікіні: історія львів’янки Оксани Бригідир