Трейлер оновленого мультика “Король Лев” б’є рекорди переглядів

Трейлер з'явився на офіційному YouTube-каналі студії Walt Disney лише 5 днів тому, та за кількістю переглядів він уже посів друге місце в історії кіно
   Марічка Курило   637  

Кадр із офіційного трейлера

Наразі трейлер оновленого мультика “Король Лев” на офіційному YouTube-каналі має майже 44,5 млн переглядів.

Хоч мультик оновлений, в його основу поклали знайому усім історію про маленьке левеня, якому доведеться пройти складні випробування, щоб довести, що воно справді достойне титулу Короля Лева. Чи буде успішною картина поки що говорити рано. Адже при такій великій кількості переглядів, римейк зібрав і шквал критики. Чимало кіноманів не оцінили оновленого мультика дитинства і CGI-технології, які використовували під час виробництва цього кінопродукту. Не справили на них враження і старання режисера Джона Фавро, відомого, зокрема, за такою картиною, як “Книга джунглів”.

Кадр із офіційного трейлера

Читайте також: У Львові усі охочі зможуть навчитись озвучувати фільми та мультики

Додам, що перше місце за кількістю переглядів, значно випереджаючи конкурентів, посідає трейлер стрічки “Месники: Війна нескінченності” 2018 року. За рік стрічка набрала понад 214 млн переглядів.

Що ж до римейку “Короля Лева”, то роль Сімби озвучить актор Дональд Гловер. Оригінальну версію мультика озвучуватимуть також  Бейонсе, Джеймс Ерл Джонса Біллі Айхнер та інші. Світова прем’єра оновленого “Короля Лева”, за опередньою інформацією, має відбутись 17 липня 2019 року.

Читайте також: «Львівські авіалінії» продають літак, щоб погасити зарплатну заборгованість

Усі права на текст захищені та належать “Львівській газеті”. Повний або частковий передрук публікації вважатиметься порушенням авторських прав.