Як приготувати хот-дог для вегана

Львівське кафе Dogs Like Ducks стало найкращим веганським закладом в Україні
   Орест Дрималовський   804  

Львів’янка Андріана Федевич та киянин Борис Єргієв два роки тому вирішили готувати перші в Україні веганські хот-доги – на рослинній основі, без продуктів тваринного походження. Прийшли на один з веганських фестивалів у Києві і те, що планували продати впродовж двох днів, розійшлося за перших півдня. Далі – віконце у форматі «З собою» на розі Сербської та Староєврейської, а коли стало тісно, відкрили Dogs Like Ducks на Валовій. Днями про це кафе не чув хіба лінивий – його визнано найкращим веганським закладом в Україні за версією авторитетного американського видання HappyCow.

Зараз у меню Dogs Like Ducks – шість хот-догів. Називаються, як породи собак – «Коллі», «Хаскі», «Чау-чау», «Спаніель». Власники жартують: це легке кепкування над веганською їжею. Зустріти співвласників закладу не важко – майже весь свій час вони проводять у кафе. Готують хот-доги, спілкуються з гостями.

Всіх постійних відвідувачів власники знають в обличчя. «Вони можуть навіть нічого не казати – ми наперед знаємо, що вони замовлятимуть, – Борис повертається і шукає когось поглядом. – Ось цей хлопець (сидить за комп’ютером біля барної стійки – О. Д.) завжди замовляє «Коллі». Усіх частих гостей знаємо на ім’я, чим займаються, що люблять, яку музику слухають, чи мають пса. Це наші друзі».

У меню Dogs Like Ducks – шість хот-догів. Називаються, як породи собак – «Коллі», «Хаскі», «Чау-чау», «Спаніель»

На одній зі стін Dogs Like Ducks висять плівкові фотографії. З них усміхаються десятки облич гостей закладу. Андріана дивиться на них і усміхається. Каже, це їхня стіна гордості.

«Веганів та вегетаріанців у Львові щораз більшає, – розповідає співзасновниця. – Але цікаво, що серед постійних відвідувачів є люди, які дотримуються звичайного харчування і нічого спільного з веганством не мають. Їм просто смакують наші хот-доги».

Основа будь-якого хот-догу – це булка і сосиска. Булочки постачають дві пекарні – львівська і київська. Обидві при випіканні хліба не використовують продуктів тваринного походження – молока і яєць там немає. Власники запевняють, заклад 100-відсотково веганський. Навіть вода тут має спеціальну веганську сертифікацію. Сейтанові сосиски закупляють на харківській фабриці.

«Наповнення у наших хот-догів різне, – розповідає Борис. – Наприклад, наш найпопулярніший «Коллі» – це  рукола, хумус, болгарський перець, чорний кунжут, кукурузка та гірчичний соус, приготований на основі насіння льону. Гірчиці, кетчупу чи майонезу не використовуємо – всі соуси лише власного приготування. В кожен хот-дог входить 5-6 інгредієнтів».

В кожен хот-дог входить 5-6 інгредієнтів

Фото з FB-сторінки Dogs Like Ducks

 

На запитання, що потрібно для того, аби відкрити веганський заклад, власники кафе відповідають коротко: гарна ідея і бажання її реалізувати. Два роки тому, не маючи навіть уявлення майбутнього бізнесу, вони першими в Україні наважились готувати веганські хот-доги. І це рішення, за словами Бориса, досі залишається їхньою головною родзинкою. Правда, ідею з хот-догами на рослинній основі вже запозичили й інші заклади харчування.

Читайте також: Чорна п’ятниця: як «полювати» на знижки і не втратити розум

«До того я працював у сфері реклами, а Андріана – в аудиторській компанії, – каже Борис. – Обоє жили в Києві, але заклад вирішили відкрити саме у Львові. Ніша таких закладів тут менш заповнена. По суті, є лише два кафе для веганів – і це разом з нашим. Звісно, можна йти у вегетаріанські заклади, але доводиться довго перепитувати, чи є у стравах молочні продукти або ж мед. Про конкуренцію взагалі не йдеться – ми усі товаришуємо, ходимо в гості один до одного».

Власники Dogs Like Ducks зізнаються: найважче при веденні бізнесу у Львові – отримати відповідні дозволи від державних структур. Доводиться зустрічатись з бюрократією, оформлювати безліч документів, простоювати у чергах і вишукувати інформацію про прийомні дні, що припадають «на п’ятницю третього тижня хто-зна якого місяця».

“Щоб відкрити веганський заклад, потрібні гарна ідея і бажання її реалізувати”

Окрім Бориса та Андріани, у закладі працює ще одна дівчина. Аби працевлаштуватись у Dogs Like Ducks, потрібно бути якщо не веганом, то хоча б вегетаріанцем. Працівник, готуючи їжу для веганів, не може бути байдужим до неї.

«Особисто я відмовилась від м’яса десять років тому, – розповідає Андріана. – В якийсь момент я вирішила, що більше не можу когось їсти. І поступово почала відмовлялась від інших продуктів тваринного походження – від яєць, молока і так далі. Мій шлях до веганства тривав вісім років. Комусь достатньо і одного дня: все, від завтра я веган. Але це був усвідомлений вибір, ніхто мене до цього не змушував».

Борис є вегетаріанцем з 2010 року. Одного вечора експериментально він вирішив цілковито відмовитись від м’яса, риби і морепродуктів. Аби дізнатись, чи можливо так жити, чи не перебільшена роль м’яса у щоденному харчуванні. Почав читати спеціалізовану літературу, дивитись документальні фільми, спілкуватись з однодумцями. З невинного експерименту хлопець дійшов до глибшого усвідомлення веганства.

Працевлаштуватись у Dogs Like Ducks можуть тільки вегани або вегетаріанці

Вільного часу власники веганського кафе фактично не мають. На роботі впродовж цілого дня. «Не можемо вимкнутись з робочого процесу навіть під час подорожей, – продовжує Борис. – Доводиться відповідати на дзвінки, вирішувати питання з постачальниками продуктів. Буває, їду кудись в поїзді і в месенджері строчу: де сосиски?! (сміється – О. Д.)».

У будні у Dogs Like Ducks – понад 50 відвідувачів. У вихідні дні – значно більше. Потрапляння до списку Best Vegan Restaurants Worldwide від авторитетного видання HappyCow для Бориса та Андріани стало приємною несподіванкою. Рейтинг укладався на основі оцінок відвідувачів – у львівського закладу максимальні «п’ятірки».

«До нас частіше почали заглядати гості з-за кордону. Ми й самі у подорожах користуємось мобільним додатком HappyCow, аби знайти веганські заклади. Звісно, побільшала до нас увага і серед львів’ян, часто навідуються журналісти, – Борис замовкає і прислухається, що замовляє хлопець, який сидів за комп’ютером у кутку залу. Усміхається. – Ну, бачите, я ж казав – «Коллі» і «Пітбуль». А ви не вірили…».

Фото: Орест Дрималовський, “Львівська газета”

Читайте також: «Рішення переїхати до Львова було одним з найкращих у моєму житті» – німець Петер Альтхауз