«У разі дощу буде суцільне болото»: львів’янин про дитячий майданчик у сквері біля Собору Святого Юра

Майданчик відкрили близько місяця тому
   Юлія Василина   2911  

Бюджету розвитку міста Львова він коштував 1 мільйон 250 тисяч гривень. За ці гроші облаштували лазанки, постелили резинове покриття, встановили освітлення, хатку садівника, гойдалку, гірки і зробили земляний пагорб, який і викликав обурення батьків. А також вони незадоволені станом лазанки – у деяких місцях вона вже пошкоджена.

«Фото зроблені ще до дощів. Маю сумніви, що переживе зиму. Видається, проектанти не врахували ту кількість дітей і батьків, які будуть там гуляти. У разі дощу там буде просто суцільне болото». – вважає львів’янин Тарас Гулка.

У Галицькій адміністрації, на чиїй території знаходиться майданчик, підтверджують: до них періодично надходять скарги від батьків на це місце для дітей. І запевняють: змінять покриття і конфігурацію горбів, укріплять лазанку, батут та змінять покриття доріжок.

Читайте такожУ Львові забудовників хочуть зобов’язати створювати дитячі садочки

«Там були часткові помилки проектанта, які запроектували пагорби в траві. Зараз йде корегування проекту. Можна  сказати, що він на фінішній стадії. Можливо, це будуть тверді поверхні. Наприклад, прорезинені. Після цього не мали би виникати такі проблеми з болотом. А самі зміни на майданчику напевне зробимо наступного року». – розповів керівник відділу комунального господарства Галицької районної адміністрації ЛМР Віктор Дубиняк.

На це знову витратять кошти . Проте, точну суму в Галицькій райадміністрації наразі не називають.