Перший на місці події: львівські рятувальники і поліцейські надаватимуть домедичну допомогу

Представники поліції і пожежні рятувальники пройдуть 3-місячний курс медичної підготовки
   Орест Дрималовський   440  

Фото: fstraining.co.uk

Навчальний курс «Перший на місці події» триватиме три місяці. Його повинні пройти понад 8 тисяч українських поліцейських і працівників служби з надзвичайних ситуацій. У Львові навчання проходять на базі навчальних центрів.

Як розповів у коментарі «Львівській газеті» начальник сектору зв’язків зі ЗМІ Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Львівській області Віталій Туровцев, учасників курсу навчатимуть надавати першу домедичну допомогу за світовими стандартами. Підготовку здійснюють відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України.

«Вже сьогодні у навчальному пункті Головного управління ДСНС тривають навчання рятувальників. Участь у них беруть як новобранці, так і рятувальники з досвідом. Серед інших програм є і курс домедичної підготовки – «Перший на місці події». Його мета – навчити рятувальників надавати допомогу потерпілим до приїзду медиків», – розповів Віталій Туровцев.

Теоретичні та практичні заняття проводять викладачі-інструктори як ДСНС, так і Державної служби медицини катастроф.

«Учасники тримісячного курсу навчаться виживати таких невідкладних заходів, як непрямий масаж серця, штучне дихання, накладання пов’язок, стабілізація кінцівок при переломах і так далі», – розповів Віталій Туровцев.

Читайте також: Поліцейським і рятувальникам даватимуть житло у лізинг