«Музей догори дригом», комікс «Лис Микита» і смарт-клас: у Львові стартував інтелектуальний конкурс

Всеукраїнський інтелектуальний конкурс «Еврика» зібрав школярів з Львівщини, Тернопільщини, Черкащини, Миколаївщини, Донеччини та Волині
   Софія Лопатка   374  

Фото: pixabay.com

Учні 9-их – 11-их класів об’єдналися у три команди. Кожна має обрати свій напрям – гуманітарний, технічний та природознавчий. І розробити проект – «Музей догори дриґот» (який вигляд має сучасний музей очима дітей?), «Макет смарт-класу» (сучасне приміщення для навчань очима дітей) та «Право на місто» (інтереси кого, крім людей,  на думку школярів, потрібно враховувати у міському просторі?)

«Збираємо три команди, з різних регіонів України. команди гуманітарного, природознавчого та ІТ напрямів. ІТ обрали тему смарт-клас. В домі Івана Франка буде екскурсія «Догори дригом» – це нове бачення музею. Ми будемо вперше співпрацювати з природознавчим музеєм. Участь беруть 10 шкіл, учасників проекту є 50. У домі Івана Франка школярі будуть проводити екскурсію під назвою «Догори дригом». – розповіла засновниця конкурсу Лілія Свистович.

Читайте також«Якщо ти не зазнавав поразки, то ніколи не знатимеш, наскільки солодка перемога»: історія паралімпійки Наталі Морквич

Також, група із 12-ти учасників намалює інтерпретацію власного бачення казки «Лис Микита». каже працівниця дому Ліля Лаврова

«Комікс – це те, що зараз зрозуміле усім. близьке. Відносно легко робиться. Це наблизить до нас Франка. Він буде говорити нашою мовою, такою як зараз говорить молодь. Результатом буде створення коміксу. Група з 12-ти дітей зробить комікс «Лис Микита». Назва, можливо, теж зміниться ». – каже працівниця дому Ліля Лаврова.

Одна із шкіл Львівщини, яка приймає участь у конкурсі, – це Іванківська школа інтернат. Роман – учень 9-го класу та учнівський президент.  Участь у цьому конкурсі бере вперше. Обрав галузь ІТ.

Читайте також: «І хай все буде аmor»: запальні Rumbero`s розповіли про свою творчість і розкрили декілька таємниць

«Ми з командою будемо презентувати макет смарт-класу . Розумний клас – це щось більш сучасне, і можливо, навіть зробимо прототип класу, який потім можна буде використовувати в подальшому на практиці у школах ». – зазначає хлопець.

Для опрацювання вибраної теми та створення презентації кожна з груп буде мати тиждень.