Палата інтенсивної терапії для новонароджених, сучасна лабораторія і простір для смачного дозвілля

У Львові оголосили п'ятірку великих проектів-переможців, які будуть втілювати за кошти громадського бюджету
   Світлана Самборська   910  

Цьогоріч у голосуванні взяли участь понад 68 тисяч львів’ян. Жителі міста мали можливість обрати корисні ідеї для реалізації за кошти міського бюджету. Голосування відбувалося з 1 до 15 листопада. Віддати свої вподобання можна було через Інтернет, банківський термінал або ЦНАП.

Понад 15 тисяч осіб проголосували через Центр надання адміністративних послуг. 80% осіб-через Інтернет.

«Особливість львівського голосування у тому,що голосувати мали змогу не лише особи, що зареєстровані у Львові, а й ті хто навчаються, працюють, або володіють нерухомістю у нашому місті», розповів начальник відділу громадського партнерства ЛМР Орест Файфурка.

На реалізацію місто виділило близько 35 мільйонів гривень.  Серед великих проектів реалізують 5,  а з малих-по 7 ініціатив з кожного району.  Остаточне рішення незабаром прийме спеціальна депутатська комісія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бюджет участі: ТОП-5 найкорисніших проектів, які можуть з’явитись у Львові

Великі проекти-переможці

  1. Проект № 64 «Дай немовляті шанс на повноцінне життя!» Сучасна палата інтенсивної терапії для новонароджених. (5457 голосів)

Автори подали ідею створити сучасну палату інтенсивної терапії для новонароджених дітей у пологовому відділенні НКП “3-ої міської лікарні” на вул. Я. Раппопорта, 8.
Мета проекту – суттєво покращити якість надання перинатальної медичної допомоги новонародженим шляхом доукомплектування палати інтенсивної терапії сучасним медичним обладнанням.

  1. Проект № 153 Кафе-їдальня «VYDELKA» в Оріяні (3656 голосів)

Автори хочуть створити їдальню-кафе у ліцеї Оріяна, де учні зможуть смачно поїсти. А саме: зробити сучасну лінію роздачі їжі, оновити побутову техніку та облаштувати сучасний інтер’єр.

  1. Проект №137 Сучасна лабораторія для дитячої лікарні (3569 голосів)

Автор проекту наголошує: «Коли дитина потрапляє у лікарню, то від швидкості та якості проведених аналізів залежить точність діагнозу, а отже і життя. Через брак обладнання,частину аналізів просто неможливо зробити у лікарні. Доводиться звертатися у комерційні лабораторії, а це час і значні кошти. Мета проекту – закупити обладнання, щоб потрібні аналізи робилися безпосередньо у лікарні і були доступні усім дітям». Міська дитяча лікарня на вулиці Орлика хоче закупити обладнання,яке за 15-30 хвилин зможе виконувати близько 65 типів аналізів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чотири львівські стартапи, які змінять ваше життя на краще

  1. Проект №49 Дитячо-юнацький простір смачного та корисного дозвілля «Hobbit`s hole» (3494 голосів)

Мета- створити комфортні умови та ввести здорове харчування у їдальні на вулиці Шухевича, 2. Також розширити призначення їдальні та створити корисний простір, де у позашкільний час діятиме дитячий туристичний портал, учнівсько-студентські коворкінги, читальний зал з корисною та пізнавальною літературою та дитячо –юнацький лекторій.

  1. Проект №109 «Запуск міської мобільної служби домашніх візитів для сімей, які виховують дітей з групи ризику» (3494 голосів)

Львівський міський центр реабілітації «Джерело» повідомив статистику: у місті щодня народжуються діти, розвиток яких є під загрозою: передчасно народжені, з генетичними хворобами, із затримками фізичного, або інтелектуального розвитку. Центр реабілітації «Джерело»  займається «Раннім втручанням», проте найкраще аби батьки знали, як правильно поводити себе з дітьми. Професійна допомога, спільна розробка персональної системи освіти, допоможуть їм виховати і адаптувати свою дитину у соціумі. Тому ініціатива полягає у домашньому супроводі батьків, які виховують особливих дітей. Аби проект почав функціонувати, потрібно купити автомобіль і створити штат професійних працівників. Протягом року така програма зможе охопити 50 сімей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Більшість проектів на «Громадський бюджет» Львова подали жінки