Зарахування у садочок по-новому: все вирішить виконком

У Львові  завершилися консультації з громадськістю щодо пропонованих змін

   Мар'яна Галькович   435  

Фото: pixabay.com

Оприлюднений варіант Правил зарахування дітей до садочків влаштовує не усіх батьків і посадовців. Батьків найбільше турбує питання пріоритетності зарахування у садочок, а також той факт, що вносити зміни у електронній  системі реєстрації можна лише раз у місяць.

Депутата Львівської міської ради Сергія Іваха, який разом зі своїми колегами також розробляв деякі зміни до Положення, здивувало зауваження методистки одного з львівських закладів дошкілля про те, що діти з багатодітних сімей не мали б належати до пільгової категорії.

“Це на законодавчому рівні визначена пільгова категорія. Взагалі в тому оприлюдненому варіанті вони (прим. автора – управління освіти ЛМР) висвітлили багато наших рекомендацій, але багато й не висвітлили. Саме тому цієї п’ятниці ми знову зустрічаємось для того, щоб ще раз звернути увагу на наші пропозиції і внесли їх до кінцевого варіанту положення”, – каже Сергій Івах.

Натомість в управлінні освіти запевняють:

“Члени робочої групи: і депутати, і представники громадської організації, і батьки – вважають, що так, як вони сказали має бути правильно. Насправді, ми маємо багато звернень і зауважень від батьків і ми намагались врахувати їхню думку, адже саме вони ведуть дітей до закладу дошкільної освіти”, – розповіла керівниця управління освіти Львівської міськради Зоряна Довганик.

Читайте також: У Винниках відкриють новий садочок на 400 місць

Тож, остаточний варіант Положення про зарахування дітей до закладів дошкільної освіти має погодити виконавчий комітет ЛМР, і буде це не раніше двадцятих чисел листопада.