Врятованим раніше лелекам потрібна риба

Волонтери закликають допомогти перезимувати птахам
   Світлана Самборська   540  

Фото: Орест Залипський

Лелеки, яких  минулого місяця підкинули у парк «Знесіння» у сміттєвих пакетах, перебувають у домівці врятованих тварин на вулиці Довбуша, 24. Як повідомляла «Львівська газета» раніше, чотири лелеки опинились під дверима будинку організації «Еко-Zахист» . У одного з них була травма крила.

Керівник організації Орест Залипський розповів, що вчора птахів перемістили зимувати у тепле приміщення, яке адаптували до природних умов, аби лелекам було комфортно. Вони перебуватимуть там до весни.

«Ми очікуємо, що із 6 лелек, які є у нашій домівці, весною у природу зможуть повернутися лише двоє. Адже у решти травмовані крила: у когось вигнуті у іншу сторону, у когось опущені. Це не дозволить їм вижити у природних умовах. Ми будемо надалі їм допомагати», – розповів пан Орест.

На заклики допомогти птахам відгукнулося багато людей. Зокрема, школи, учнівські парламенти, які зібрали кошти на харчування. Деякі приносили рибу.

Орест Залипський пояснює, що перед зимівлею особливо потрібна допомога, тому що риби є недостатньо на цілу зиму, а птахи їдять багато.

Усі хто має бажання допомогти лелекам-можуть принести рибу, а саме:мойву, салаку та малих карасів. Також птахи їдять курячі серця. Або можна допомогти фінансово, переказавши кошти на рахунок організації: 4149 5100 6099 4870.