Прийшла повістка: навіщо в армію призивають тих, хто закінчив військову кафедру

Офіцери запасу служитимуть 18 місяців, участі у бойових діях не братимуть, отримуватимуть близько 10 тисяч гривень в місяць
   Орест Дрималовський   4382  

Фото: Кордон

Львівський обласний військовий комісаріат завершує призов громадян України на військову службу офіцерського складу терміном на 18 місяців. Загалом майже 40 офіцерів запасу з Львівщини поповнять лави Збройних Сил України.

Про це у коментарі «Львівській газеті» розповів офіцер Львівського обласного військового комісаріату Роман Поронюк.

«Станом на зараз призов на військову службу осіб офіцерського складу майже завершений. Впродовж найближчих трьох місяців близько сорока хлопців з Львівщини проходитимуть навчальний курс у вищих військових закладах. Після цього етапу служитимуть у небойових військових частинах, де бракує офіцерських кадрів».

За словами Романа Поронюка, офіцерів запасу, призваних на військову службу, до заходів Операції об’єднаних сил на Донбасі не залучатимуть.

«До бойових дій призовники не залучатимуться. Щомісяця отримуватимуть офіцерське грошове забезпечення – близько 10 тисяч гривень. З наступного року ці виплати складатимуть близько 15 тисяч гривень. При цьому впродовж півтора року за ними зберігатиметься місце праці і середньомісячна заробітна плата», – розповів Роман Поронюк.

Читайте також: Відчиніть – прийшли з військкомату