Шахтарі заблокують прикордонний пункт Рава-Руська

Це станеться о 9:00 годині ранку в п’ятницю, якщо їм не виплатять зарплати

   Мар'яна Галькович   508  

Фото: Орест Дрималовський

Така інформація з’явилася на сторінці Незалежної профспілки гірників України у Facebook. Голова профспілки Михайло Волинець від імені всіх шахтарів у звернені до представників влади говорить про таке:

«Зараз заборгованість із заробітної плати працівникам ДП «Львівугілля» складає 229 млн грн. У той же час, згідно зі складеними й підписаними актами, ДП «Держвуглепостач» за відвантажену ДП «Львівугілля» продукцію заборгувало 280 млн грн. Тобто видобуте гірниками Прибужжя вугілля реалізується через державну структуру, підпорядковану Міністерству енергетики та вугільної промисловості України. Парадокс полягає у тому, що шахтарі ДП «Львіввугілля» за сумлінну працю й максимально можливий видобуток вугілля із підготовлених лав замість винагороди отримали заборгованість із зарплати».

Незалежна профспілка гірників України також вимагає звільнення міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, який зараз ховається від шахтарів «то у відпустці, то на лікарняних».

Читайте також: Два місяці без зарплати: шахтарі Львівщини пікетують Облдержадміністрацію

Свої вимоги гірники написали у зверненні до Президента України, Прем’єр-міністра, міністра енергетики та вугільної промисловості та голови Львівської ОДА.