Топ-5 найкращих іграшок для дитини

Настільні ігри, в які діти грають з батьками, – чудовий спосіб разом провести час. Такі забавки не лише тішать малечу, а й прищеплюють дитині прагнення до нових перемог і досягнень
     571  

На жаль, батьки не завжди мають можливість грати разом з дітьми. Тому й виникають запитання: чим розважити хлопчиків і дівчаток? Які з іграшок найцікавіші? Чи принесуть вони користь малечі? Які навички допоможуть розвинути?

Розвивають уяву малюків

Дитячі забавки можна розділити на три категорії. Мова про іграшки, які:

– зацікавлять дитину і привернуть її увагу на тривалий час;

– можуть набриднути вже за кілька хвилин;

– призначені для сімейного дозвілля, наприклад, настільні ігри.

Вибираючи іграшки, в першу чергу звертайте увагу на ті з них, які розвивають дитячу уяву і за допомогою котрих малюк власними руками зможе втілити в реальність свої фантазії. Хлопчики й дівчатка обожнюють забавки, що стимулюють їх до творчого процесу. Захопившись ним, дитина може й не помітити, як пролетить кілька годин чи навіть цілий день.

Вибираємо корисний подарунок

Також чудовим подарунком для малюків будуть іграшки, які задовольняють їхню невгамовну допитливість і жагу до пізнання світу. Такі забавки допомагають розвивати логічне мислення, просторову уяву. Це — головоломки, сортери, конструктори та пазли для дітей.

Величезний вибір останніх є в інтернет-магазині «АШАН». Цей сайт, завдяки якому ви знайдете та придбаєте чудові подарунки для хлопчиків і дівчаток будь-якого віку.

Згадані іграшки швидко не набриднуть. Вони здатні полонити дитячу увагу на довгий час і принести малюкам неабияку користь.

Набори пластиліну, мозаїка, сортери, головоломки, пазли

– Набори пластиліну чи полімерної глини розвивають дрібну моторику, уяву, реалізують творчі здібності малюка, стимулюють його до подальшого розвитку. З цих матеріалів можна навчитися ліпити, приміром, гарні намистинки, з яких потім виходять чудові дитячі прикраси. Окрім того, такі забавки повністю захоплюють малечу. Ліпити чоловічків, квіти чи персонажів з улюблених мультиків, як на фото нижче, дитина може упродовж багатьох годин.

Мозаїка також корисна для дрібної моторики, розвиває смак та вчить малюка гармонійно поєднувати різні кольори.

Сортери – чудовий вибір для найменших. Вони допоможуть крихітці навчитися розрізняти форми предметів. Дітки віком до 1 року здатні бавитися з сортером впродовж тривалого часу.

Головоломки розвивають логічне мислення та кмітливість. Обов’язково заохочуйте та хваліть дитину, якщо вона розгадала черговий ребус. Так закладається воля до подальших досягнень та успіхів у навчанні.

Пазли – один з найпопулярніших видів головоломок. Вони істотно допомагають у розвитку просторової уяви. Особливо це стосується 3D-пазлів. Складання цілого з безлічі частинок сприяє гармонійному інтелектуальному розвитку малюка. Рівень складності та кількість елементів в наборі слід вибирати відповідно до віку дитини.