На зиму для львівських доріг закуплять реагент, який раніше себе не виправдав

Місяць тому директор Департаменту житлового господарства та інфраструктури заявила журналістові «Львівської газети», що цей реагент себе не виправдав. «Спроба №2» коштуватиме  місту 1, 5 млн гривень

   Мар'яна Галькович   1511  

Фото: vodi.su

Якими саме реагентами користуватимуться у Галицькому районі цієї зими «Львівській газеті» розповіла директор Департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк.

«Був оголошений тендер на закупівлю реагентів бішофіт і кальцій хлорид. Сьогодні має бути акцепт, визначення переможця торгів і 26 листопада має бути укладений договір на постачання цих реагентів.  Ми закуповуємо два види реагентів, щоб зрозуміти який з них кращий в наших умовах і краще діятиме на підйомах. Ми обирали такі реагенти, які будуть безпечними для людей, машин, а також для газонів», – пояснила пані Ірина.

Читайте також: Від піско-соляної суміші у Галицькому районі Львова не відмовляться

Місяць тому у перерві між засіданням сесії міськради, Ірина Маруняк розповідала у коментарі журналістові «Львівської газети, що бішофіт не проявив себе як хороший реагент.

«В свій час, коли я була головою Галицької адміністрації, ми опробовували бішофіт  –  посипали ним хідники. Він себе не зовсім добре зарекомендував, тому ми зараз будемо закупляти інший реагент  – більш ефективний», – зазначила тоді Маруняк.

На наше запитання, чому ж вирішили знову спробувати цей реагент – відповіді ми не отримали.

Читайте також: Похолодання і ожеледиця: погода на Львівщині на тиждень

Ще 2,5 млн комунальники витратять на закупівлю кальцій хлориду. Не обійдуться в Галицькому районі і без солі – нею посипатимуть хідники.