Як львівські «Кажани» вирвали перемогу у швейцарської «Лозанни» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У першому матчі 1/32 Кубку Європейської конфедерації волейболу, львівська команда «Барком-Кажани» приймала команду «Лозанна» з Швейцарії
   Роман Шарий   449

Досить легко вигравши перші два сети з рахунками 25:16 і 25:21, підопічні Угіса Крастіньша були близькі до перемоги у третьому сеті та грі загалом, але у кінці сету гості перехопили ініціативу і вирвали перемогу 22:25.

Далась взнаки травма одного з лідерів та капітана команди Євгена Киселюка і втома гравців, що, майже без замін провели три сети.

Четвертий сет закінчився з рахунком 18:25 на користь гостей і доля матчу вирішилась в п’ятому, вирішальному сеті.

У п’ятому сеті теж була важка боротьба, але, все ж Кажани змогли вирвати перемогу з рахунком 16:14. Щоб потрапити до 1/16 Кубку ЄКВ 14 листопада в Лозанні «Кажанам»  необхідно вигравати три сети.

1/32 Кубку ЄКВ. Перший матч «Барком-Кажани» (Львів, Україна) – «Лозанна» (Лозанна, Швейцарія) 3:2 ( 25:16, 25:21, 22:25, 18:25,16:14).