«Хтось лобіює інтереси «Панорами» серед депутатів», – Олег Шмід про стоянку на проспекті Свободи

Депутати не проголосували за створення стоянки біля готелю

   Мар'яна Галькович   323  

Візуалізація Олега Шміда

У вівторок, 6 листопада, інженерна комісія Міськради погодила облаштування парковки біля готелю «Панорама» на проспекті Свободи. Таке рішення сподобалось не всім, адже стоянку можна облаштувати лише за умови звуження тротуару. Депутат ЛМР Олег Шмід в коментарі для «Львівської газети» заявив:

«Я «за» стоянки всіх готелів у Львові, тому що це бізнес, який орієнтований на гостей, які прибувають транспортом. І я готовий всім готелям допомагати в цьому питанні. Але я проти, коли ці стоянки робляться за рахунок створення критичних незручностей тисячам людей. Та стоянка, яку має намір влаштувати «Панорама» на проспекті Свобода — саме така. «Панорамі» запропонували добру альтернативу поруч, на вулиці Фурманській, але «Панорама» вирішила все-таки спробувати всіх «нагнути».

Він також розповів, що це рішення явно комусь потрібне:

«Я довідався, що на колегії прийняли рішення, щоби «з голосу» це питання провести. Комусь, бачте, дуже потрібно і він лобіює ці процеси серед депутатів. І я думаю, що на сесії справді постане питання таке «з голосу». Його в порядку денному немає, бо готували його на наступну сесію».

Читайте також: Коли вулиця Дорошенка стане пішохідною зоною: у Львівській мерії назвали умову

Отримати коментар від готелю «Панорама» нам не вдалось: працівники стверджують, що менеджера немає на робочому місці.