У Львівській міськраді відреагували на вимогу скасувати заборону на продаж алкоголю вночі

Заяви Антимонопольного комітету щодо скасування заборони продажу алкоголю вночі у міській раді назвали свідомим нищенням нації
     360  

LB.ua

Львівська міська рада категорично не погоджується з вимогами Антимонопольного комітету щодо скасування заборони продажу алкоголю вночі. Передає прес-служба ЛМР. В часі, коли Україна посідає 6-те місце у світі за рівнем вживання алкоголю, такі заяви АМКУ — це свідоме нищення своєї нації. Позиція Львівської міської ради чітка та однозначна — заборона повинна діяти не лише у м. Львові, а й у всіх населених пунктах України. Адже з часу дії заборони продажу алкоголю вночі, в 4 рази зменшилась кількість злочинів, скоєних в стані алкогольного сп’яніння, а неповнолітніми зокрема — в 13 разів (з 2013 до 2017 року).

«Відповідно до інформації ГУ НП у Львівській області, кількість злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння, у 2017 зменшилась в 2 рази порівняно з 2016 роком, та в 4 рази — порівняно з 2013 роком. Щорічно в Україні через алкоголізм помирає понад 40 тис осіб. Україна за рівнем вживання алкоголю займає 6 місце в світі. Ситуація по вживанню алкоголю серед підлітків: понад 83% з них вже вживали алкоголь, майже 35% підлітків без проблем купують алкогольні напої. Ці цифри говорять самі за себе», — зазначила директор департаменту економічного розвитку Ірина Кулинич.

Нагадаємо, Антимонопольний комітет зобов’язав мерію Львова скасувати встановлену у 2010 році заборону на продаж алкоголю вночі.

Антимонопольний комітет надіслав міськраді листа, в якому вимагає скасувати встановлену заборону. В АМКУ кажуть, Верховна Рада дозволила місцевим органам самоврядування запроваджувати заборону на продаж алкоголю у визначений час доби, але чинна заборона у Львові встановлена ще 2010 року, коли міська рада не мала права самостійно обмежувати торгівлю алкоголем.