В ТЦ «Роксолана» відкрили дитячу творчу виставку: ФОТО

Творчі роботи студії образотворчого мистецтва «Живиця» Личаківського БДЮТ – «Мальований світ» презентували в ТЦ «Роксолана»
 |    512  

Організатори кажуть, що виставка є відображенням роботи дітей в студії, підібрані за тематикою.

«Цього року виповнилось 20 років, відколи я стала керівником студії, і ця виставка двадцята – ювілейна. На ній представлено найяскравіші та найоригінальніші твори, які відображають щоденну роботу наших дітей. Тут представлені твори гуашшю, олійного живопису, малярства на склі, батику та графіки», – розповіла керівник студії образотворчого мистецтва «Живиця» Оксана Добуш.

Відкриття проекту «Мальований світ» у арт-просторі ТЦ «Роксолана», що на 4 поверсі, відбувалось з танцями та піснями, під бурхливі оплески дорослих та дитячі усмішки. Зауважимо, що вихованці студії “Жививця” є неодноразованими переможцями міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських конкурсів дитячого малюнку. Юні митці неабияк переймались – як сприймуть їх роботи дорослі. Тож влаштували справжній концерт на підтримку даної виставки. І звичайно за такі старання малеча отримала щирі оплески та солодкі подарунки, адже, мабуть, найважливіше, що може бути у житті юного митця – визнання його творчості.

ТЦ «Роксолана» запрошує львів’ян та гостей міста поринути у світ дитячої фантазії, уяви та творчості! Виставка триватиме до 23 листопада у ТЦ «Роксолана», на 4 поверсі.