За напад на продавчиню львівського курсанта посадили на 7 років

Курcант львівського військового вишу та студент технічного коледжу напали на продавчиню
     810  

Фото з відкритих джерел

1 листопада 2018 року колегія суддів Шевченківського районного суду м. Львова визнала винними курсанта Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного та студента технічного коледжу у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 187 (розбій, поєднаний з проникненням у приміщення). Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Неповнолітні ув’язнені у СІЗО на Городоцькій почали здобувати середню освіту

Військова прокуратура Львівського гарнізону довела у суді, що надвечір 18 березня 2018 року курсант, діючи за попередньою змовою зі студентом технічного коледжу, з корисливих мотивів, проник у приміщення магазину продовольчих товарів. Опісля, двоє зловмисників напали на продавчиню, застосували до неї газовий балончик. після цього нанесли чотири удари по голові та тулубу потерпілої. Таким чином, правопорушники заволоділи коштами та товарно-матеріальними цінностями магазину.

Суд врахував усі обставини, наведені прокурором, а також щире каяття курсанта та студента, і засудив їх до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна.