Коли вулиця Дорошенка стане пішохідною зоною: у Львівській мерії назвали умову

Це мало відбутися ще в травні

   Мар'яна Галькович   322  

Фото: Зручне місто

Частину вулиці Дорошенка, від проспекту Свободи до вулиці Банківської, вирішили зробити пішохідною зоною ще минулого року. Однак, поки що цей процес призупинився. Коли ж приватний транспорт перестане їздити цим відрізком вулиці, «Львівська газета» дізналася у заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрія Білого.

«Відповідь дуже проста: як тільки ми навчимо наших водіїв паркуватися там, де дозволено і не паркуватися там, де не дозволено. Нас дуже турбує питання, що водії не вміють паркуватися на вулиці Гнатюка і це дуже заважає та сповільнює процес зміни організації дорожнього руху для того, щоб пішоходам на вулиці Дорошенка стало безпечніше, щоб кількість аварій зменшилась. Для цього, в першу чергу, нам необхідно вулицю Гнатюка звільнити від припаркованих автомобілів. Там всюди є знаки, але, на жаль, водії паркуються під знаками», – зазначив він.

Читайте також: Чи ліквідують перехід на площі Соборній, де «КамАЗ» на смерть збив жінку

Велику надію на пришвидшення такого «навчання» у Міськраді покладають на роботу інспекторів з паркування та додаткові евакуатори, які мають отримати впродовж декількох найближчих місяців.