Львівщина – хаб можливостей. У Львові триває XVIII Міжнародний економічний форум

У рамках Форуму фахівці дискутують щодо промислової та монетарної політики, високотехнологічних інвестицій, розвитку інфраструктури та експортної стратегії Львівщини
     640  

«Україна є країною номер один, яка сьогодні стає транзитним хабом між Європою і Азією, а також для Світової організації торгівлі. А Львів став епіцентром формування цього транзиту, впровадження практичної науки, інноваційності. Львівщина з 2015 року займає перше місце в Україні за кількістю інвестицій, за створенням робочих місць, за відкриттям заводів, за формуванням малого і середнього бізнесу. Малий і середній бізнес, приватні підприємці в перспективі розвитку бізнесу в Україні мають добру підтримку і уряду, і Президента України» – зазначив під час відкриття економічного форуму Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів.

На захід з’їхались представники понад 20-ти країн світу. Серед них як бізнесмени, так і чиновники, політики та посли.

«Близькість до держав Європейського Союзу дає нам як переваги, так і ставить свої виклики. З одного боку – кращі можливості  торгівлі, створення виробництва, але якщо рухатись надто повільно в цьому напрямі – то матимемо відтік якісних кадрів, які легко себе реалізують за кордоном. А щоб нарощувати темпи та встигати за динамікою змін світової економіки – ми повинні якісно оновлювати інфраструктуру. Щоб інтегруватись в європейську економіку нам потрібно мати такі ж дороги, транспортні розв’язки, швидкісне сполучення, бо конкуренцію виграє той, хто мобільніший» – наголосив голова Комітету з питань транспорту Верховної Ради України Ярослав Дубневич.

Також нардеп додав, що на Львівщині насамперед необхідно розпочинати залучення концесіонерів щодо будівництва дороги Краківець – Львів, а також продовжити євроколію територією Мостиського та Жовківського районів.

XVIIІ Міжнародний економічний форум у Львові зібрав понад 1500 учасників. Також під час заходу відбувається виставка «Схід і Захід разом», де представлені традиційні товари і найновіші розробки з Донецької та Луганської областей. Також в межах форуму відкрито енергоострів – найбільшу в Західній Україні сонячну електростанцію, розміщену в Яворівському районі.