Опалення в Новояворівську не запустять, поки не знайдуть працівників

Сьогодні минає тиждень, як в Новояворівську та Новому Роздолі вийшло розпорядження міських рад про початок опалювального сезону. В  жодному з випадків його не подали
   Андрій Теплий   889  

Без тепла та гарячої води не лише приватні квартири, але й садки, школи та лікарні. Хтось мерзне, хтось прогріває приміщення обігрівачами.

Днями в ефірі каналу «UA: Львів Суспільне мовлення» в програмі «Тема дня» директор департаменту житлово-комунального господарства ЛОДА Назарій Романчук сказав, що для запуску ТЕЦ необхідно мінімум 30 осіб профільного персоналу, і їх має знайти новий Управитель – «Гарант енерго М».

Тим часом в Новояворівську міськрада провела нараду з працівниками ТзОВ НВП «Енергія Новояворівськ», щодо подачі заявок на роботу  в ТЕЦ. Проте зі свого боку люди категорично відмовляються співпрацювати з новим управителем, мотивуючи свої рішення тим, що підприємства захоплені незаконно і «Гарант енерго М» не погоджує запрошуваних умов праці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Енергія – Новий Розділ» знімає з себе відповідальність за зрив опалювального сезону

25 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Новояворівської міської ради. Пише сайт Новояворівської міськради. Рішенням членів виконкому скеровано звернення до:

– Президента України

– Кабінету Міністрів України

– Львівської обласної державної адміністрації

– Національного антикорупційного бюро України

– Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів

– Генеральної прокуратури України

– Спеціалізованої антикорупційної прокуратури

– Служби безпеки України

– народного депутата України Парасюка В.З.

щодо зриву опалювального сезону 2018-2019 років в м.Новояворівськ та з метою негайного реагування, забезпечення відновлення гарячого водопостачання та початок опалювального сезону у м.Новояворівськ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Аудіозапис розмови представника АРМА з директором Новояворівської ТЕЦ

Тимчасом Нового Роздолу напередодні вийшли на протест з вимогами до верхівки влади, народних депутатів та правоохоронних органів вирішити проблему.

Журналісти «Львівської газети» і надалі слідкуватимуть за ситуацією. Продовження згодом.