Опалювальний сезон у Львові офіційно розпочали, однак з теплом близько 40% будинків

Коли отримають тепло решта мешканців – вирішуватимуть ОСББ, ЖБК та відомчі будинки, – пояснюють у мерії
   Світлана Самборська   20803  

dpchas.com.ua

Загалом ж, опалювальний сезон у Львові офіційно розпочали, наразі з теплом лише близько 40% будинків

Станом на цю годину місто забезпечило теплопостачанням 37% житлових будинків. З них: 50%-будинки ЛКП, 10%-ЖБК, 14%-відомчі, 2%- ОСББ. Пускові операції на ТЕЦ розпочали ще вночі. З 7-ої ранку будинки підключають до теплопостачання.

До кінця дня, каже Бабак, тепло має з’явитися у 90% будинків.

«Ми подали теплопостачання до усіх ОСББ,ЖБК та відомчих будинків. Проте, вони самостійно приймають рішення, коли це тепло відкрити. Наразі, вони теплопостачання не вмикають. Кажуть, економлять кошти, поки погода тепла. Керівники адміністрацій звернулися до керівників будинків і дали час до завтра визначитися і повідомити рішення своїм мешканцям, аби потім не надходили скарги до міської влади»,- заявив заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Читайте також: щонайменше два неселених пункти Львівщини можуть залишитись без тепла

За його словами, якщо різко потепліє, опалювальний сезон у Львові призупинять. Якщо ж погода покращиться не довше, ніж на дві доби, то обмежиться зниженням температури теплоносіїв з 70 до 50 градусів.

Як повідомляла «Львівська газета» раніше, опалювальний сезон для бюджетних установ розпочався 10 жовтня і соціальні та освітні заклади могли подавати заявки на пришвидшення подачі тепла.