У Львові почали продаж нових абонементів на паркування

У середу, 16 жовтня,  у Львові почали продавати картки на місяць
   Мар’яна Галькович   427  

Фото: Kurs.if.

«Львіватодор» пропонує львів’янам купувати абонемент на місяць, квартал або навіть на півріччя. Коли можна буде купити картки і скільки вони коштуватимуть – для читачів «Львівської газети» розповів начальник відділу паркування ЛКП «Львівавтодор» Сергій Париляк.

«Зараз ми запустили у продаж картки на місяць для трьох зон: закриті зони паркування, перша зона і друга зона паркування. А з 1 листопада ми будемо запускати квартальні і піврічні абонементи. Їхня ціна не буде відрізнятися від тої, яка вже є висвітлена, бо вона затверджена, підписана директором підприємства і начальником відділу економіки», – пояснює він.

Ціни на нові абонементи:

– місячний абонемент на паркування на закритих паркінгах, у першій та другій зоні коштує 2800 грн, квартальний – 7 тис. грн, а піврічний – 12 тис. грн;

– місячний абонемент на паркування у першій та другій зоні (окрім закритих паркінгів) вартує 2100 грн,  квартальний абонемент – 5,2 тис. грн, а піврічний – 9 тис. грн;

– місячний абонемент на паркування лише у другій зоні (поза центром) коштує всього 700 грн, вартість квартального абонементу складає 1,7 тис. грн, а піврічного – 3 тис. грн.

За словами Париляка, такі ціни вирахували у відділі економіки, зробивши для власників абонементів чималу знижку. Кількість таких карток необмежена, тож ми з’ясували чи може власник повернути карту, якщо так і не зміг нею скористатись через відсутність місць для паркування:

«Повернути абонемент, якщо він не використовувався, людина не зможе. Але, запевняю, що коли 1 листопада запрацюють контролери з Міської ради, думаю, що вільні місця на паркувальних майданчиках будуть», – пояснив начальник.

Ми також поцікавились, чому теперішні ціни на абонемент нижчі, ніж ті, про які говорили ще тиждень тому.

«Те, що анонсувалося раніше, було помилковою інформацією, яку журналісти розповсюдили навіть не попереджаючи, що воно піде в пресу. Але помилився все-таки наш працівник», – пояснює Сергій.

Купити абонемент водій може в оператора на закритих паркінгах, на вулиці Валовій і біля Вернісажу.