Освітяни Львівщини протестують у Києві (ФОТО)

Освітяни Львівщини взяли участь у Всеукраїнській акції протесту профспілок
   Марічка Курило   11702  

Кількатисячний натовп протестувальників пройшов сьогодні у Києві. Акцію організували профспілки. Люди зібрались поблизу парку Шевченка, згодом рушили через Володимирську та Богдана Хмельницького до Хрещатику. Звідти – до урядового кварталу. Місцеві ЗМІ пишуть, що через акцію протесту понад годину рух транспорту на цій ділянці дороги був заблокований.

Серед протестувальників була і делегація з Львівщини, зокрема члени Первинної профспілкової організації працівників Львівського національного університету імені Івана Франка та Дрогобицької міської організації профспілки працівників освіти та науки України.

Як повідомляла «Львівська газета» раніше, освітяни Львівщини вирушили на акції протесту до Києва: вимагають підвищення оплати праці.

Голова Первинної профспілкової організації працівників Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Качмар виступив під час пікету.

До акцій протесту приєднались і студенти львівських вишів. Серед їхніх вимог – підвищення стипендій та збільшення кількості стипендіатів.

Усі фото Володимира Качмара та Володимира Бурака.