7 днів до старту головного Жіночого фестивалю на Львівщині

Говоритимуть про взаємостосунки, сім`ю, успіх, бізнес, красу та щастя
     501  

Фото: ХОЧУ.ua

20-21 жовтня у готелі «Жорж» жінки зберуться на ХІI Всеукраїнський фестиваль «Аніма». Два дні паралельно у п`яти залах триватимуть близько півсотні подій – майстер-класи, дискусії, зустрічі та презентації на теми взаємостосунків, краси та здоров’я, стилю життя, розвитку кар’єри, мистецтва, а також трансформаційно – розвивальні ігри.

Жінки, які хочуть розвиватися і вдосконалюватися, зможуть особисто поговорити з тренерами, які їм будуть до вподоби. За шість років існування фестивалю своє життя змінило понад 10 тисяч жіночих доль.

Окрім цього на фестивалі діятиме виставка-ярмарок з продукцією, яка зацікавить жінок – вироби ручної роботи, косметичні засоби, література тощо.

Для жінок, які прийдуть із дітьми, діятиме – дитяча кімната. Анонімно буде відчинена «Порадня», де кожен із відвідувачів зможе отримати психологічну допомогу та відповіді на усі свої запитання.

Перформенсами в середині дня будуть дизайн-покази. На завершення, організатори приготували afterparty з драйвовою шоу-програмою, пригощенням та розіграшем подарунків.