«Він знає усе про життєдіяльність міста»: у Львові запрацював чат-бот

Чат-бот миттєво може розповісти про стан ремонту конкретної дороги, законність будівництва багатоповерхівки і навіть, яку школу обрати для дитини
   Світлана Самборська   681  

Фото: Світлана Самборська

Безкоштовний чат-бот @LvivCityHelper запустили у Telegram.

Щоб ним скористатись і отримати миттєву відповідь,  достатньо мати на телефоні програму Telegram та знайти бота «LvivCityHelper».

Як він працює?

  1. Натисніть «Розпочати»
  2. Оберіть цікаву вам категорію: Освіта, структура ЛМР ,ремонтні роботи, реєстр містобудівних умов та обмежень, дозволи на літні майданчики.

    Фото: Світлана Самборська

  3. Оберіть населений пункт
  4. Та впишіть конкретну адресу.
  5. Чекайте миттєвої відповіді.

Наприклад, ви мама і думаєте, у яку школу віддати свою дитину. Просто обираєте категорію «Освіта», далі – «1 клас» і вводите адресу. Чат-бот покаже найближчі школи і надасть загальну інформацію про навчальний заклад.

Фото: Світлана Самборська

Якщо необхідної інформації нема, можна залишити електронне звернення, зателефонувати на гарячу лінію міста (за номером 1580), або ж записатися на прийом до посадовця.

Станом на сьогодні, бот працює без штучного інтелекту, тому отримати інформацію не відповідну до конкретних категорій та адрес – поки не можна. Розробники працюють над покращенням програми.

Скоро у чаті з’явиться інформація про комунальне майно міста, бюджети закладів освіти та графік руху громадського транспорту. А також бот працюватиме не лише у Telegram, а й у Facebook.