Львів’янка вимагає повного контролю над перевізниками

В останню п’ятницю вересня на порталі Єдиної системи місцевих петицій з’явилась пропозиція до органів місцевої влади, яка стосується громадського транспорту
   Мар’яна Галькович   454  

Фото: city-adm.lviv.ua

Львів’янка Іванна Буждиганчук намагається привернути увагу містян та посадовців до проблеми функціонування пасажирського транспорту. У своїй петиції жінка пропонує створити орган контролю якості перевезень та коротко викладає як саме має діяти ця установа:

«На сьогоднішній день напевно вже всіх дістала тема якості пасажирських перевезень у Львові. Я пропоную створити окремий, незалежний орган контролю якості перевезень, який матиме 3 підрозділи, а саме:

  1. Контроль за чистотою салону, вікон та зовнішнім виглядом, технічним станом (заборонятиме виїжджати автобусам на маршрут, якщо у автобусах будуть ДВП замість вікон, падаючі стелі, протікаючі стелі – «дощ»).
  2. Контроль за графіком та кількістю автобусів на маршруті, та якість їх зберігання (це про АТП-1, автобуси які придбані на кредитні гроші ЄС, потрібно зберігати в належних умовах, щоб не повторити долю Львівських ЛАЗ-ів).
  3. Останній підрозділ займатиметься безпосередньо штрафами:

а) за кожен автобус який не виїхав на маршрут – штраф;

б) автобус в неналежному стані – штраф;

в) автобус їде не по графіку, або скорочує день – штраф;

г) при скарзі пасажирів на водія по причинах (не зупинився на зупинці – у випадках коли він не переповнений, розмовляє під час руху по телефоні, порушує ПДР) –  штраф водію».

Активістка переконана, що львівські маршрутки будуть їздити часто і вчасно, якщо перевізник ще під час конкурсу скаже точну кількість наявного у нього транспорту. Тоді можна буде правильно розрахувати графік і маршрут.

Станом на 1 жовтня петицію підписали вже 32 особи. Аби зібрати необхідних для розгляду 500 підписів є ще 57 днів.

До слова, це не перша петиція Іванни Буждиганчук. У квітні цього року жінка пропонувала очистити громадський транспорт Львова від нав’язливої реклами, яка, на її думку, відволікає водіїв. А також пофарбувати трамваї, тролейбуси, автобуси та маршрутки у різні кольори. Ця петиція так і не зібрала потрібну кількість підписів і залишилася без розгляду.