Отримати інформацію про будівництво на Львівщині тепер можна онлайн

У Львівській ОДА презентували інтерактивну карту будівельних робіт
     350  

Сьогодні, 11 вересня, у Львівській ОДА презентували інтерактивну карту будівельних робіт. Серед інформації, яку містить онлайн мапа, – відомості про підрядника і замовника, вартість будівництва, стан виконання, проведення процедури тендера по об’єкту.

«Об’єкти будівництва представлені в 12-ти галузях, серед яких освіта, охорона здоров’я, дороги, благоустрій, спорт та інші. Клікаючи по об’єкту, ми спочатку отримуємо коротку інформацію стосовно того, хто є замовником робіт, підрядником, з якого року триває будівництво й основні фотографічні матеріали. Головне, що дає карта, – це додаткову інформацію щодо замовників і підрядників будівництва. Є також вкладка «Закупівлі на Prozorro», де можна відразу скачати тендерну документацію, можна також перейти на цю закупівлю на сайті Prozorro й побачити, як вона була проведена. Новими та цікавими опціями тут є «Аналіз закупівлі замовника» і «Аналіз закупівлі підрядника». Також можна прослідкувати зв’язки замовника чи підрядника з іншими підприємствами, фірмами, установами, людьми», – розповіла заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Валентина Москаленко.

Як зазначила Валентина Москаленко, карту постійно оновлюють. Наразі на онлайн-мапу нанесено понад 80% будівельних об’єктів області.

«Якщо подивитися на всі об’єкти, які ми «залили» на цю карту впродовж 2016-18 років, це буде понад 5 тисяч об’єктів реконструкції, будівництва, капітального ремонту, реалізованих у Львівській області за кошти з різних джерел – державний фонд регіонального розвитку, субвенція з державного бюджету, конкурс мікропроектів, обласні програми, бюджет розвитку обласного бюджету та інші джерела », – додала Валентина Москаленко.

Інтерактивна карта будівельних робіт реалізована на платформі openbudget.in.ua та доступна на сайті Львівської ОДА за посиланням.