Усіх охочих запрошують на Дні УКУ (програма)

У рамках Днів УКУ у Львові відбудеться низка цікавих подій
     536  

Щороку навчання в Українському Католицькому Університеті розпочинається 14 вересня празником університетського храму Святої Софії – Премудрості Божої. З цієї нагоди УКУ пропонує святкову програму, долучитися до якої можуть охочі приятелі та гості університету з України та з-за кордону.

Зокрема, 12 вересня о 14.30 відбудеться публічна лекція професорки Інституту вирішення конфліктів в Університеті Вікторії (Канада), засновниці та очільниці Центру прикладних досліджень конфліктів УКУ Крістіни Гантель-Фрейзер «Curse or Blessing? The Destructive and Creative Potential in Conflict and Conflict Management» (Благословення чи прокляття? Деструктивний та творчий потенціал конфліктів та управління конфліктами).

Місце: Центр Шептицького, Паркова аудиторія 127
Лекція відбудеться англійською мовою
Участь безкоштовна за умови попередньої РЕЄСТРАЦІЇ: https://goo.gl/forms/FzYW9lCHgydTPSRk2

Окріфм того, УКУ запрошує на презентацію дослідження «Виклики сучасної міграції: українська спільнота в Парижі»: https://www.facebook.com/events/1104413609705840/

Ви дізнаєтесь, якими є проблеми інтеграції сучасних мігрантів та мігранток у Франції, чи готові вони повернутись і за яких умов.

Презентація відбудеться 13 вересня о 15:00 у Центрі Шептицького, в Парковій аудиторії (праворуч від головного входу на першому поверсі).

Також 13 вересня на подвір’ї Кампусу поблизу Церкви Святої Софії-Премудрості Божої на Козельницькій, 2а о 16:00 відбудеться зустріч представників 24-ї механізованої бригади, ветеранів АТО та працівників УКУ з метою освячення та передачі на Схід автівки, обладнаної під мобільний прально-банний комплекс.

Тільки 2018 ротку 24-та механізована бригада ім. Данила Галицького пронесла сім місяців фронтової служби на передовій Луганщини.  Після повернення бійців на місце постійної дислокації в м. Яворів спільнота УКУ перед початком навчального року планує передати їм вже третю автівку, обладнану під мобільний прально-банний комплекс.

Переданий рік тому військовиками ЗІЛ 131 із перекриттям (КУНГОМ) працівники господарського відділу студентського містечка УКУ під керівництвом своїх інженерів обладнали резервуарами для води на 1000 л, котлом, двома пральними машинами, двома душовими кабінами і рукомийниками, глибинним насосом і електрогенератором.

На фронті комплекс уможливлює миття 40-50 військових із пранням особистих речей і є мобільним у разі обстрілів території. Загальна вартість обладнання становить 110 000 грн, котрі зібрали як пожертви викладачів і працівників у формі одноденних заробітків і добровільних пожертв.

Програма заходів у рамках Днів УКУ: ucu.edu.ua/events/dni-uku-u-lvovi