Україна вироблятиме вибухові речовини за польськими технологіями

Це дозволить Україні наблизитись до серійного виробництва боєприпасів
     294  

MSPO-2018 в м. Кельце Фото: Targi Kielce

Трансфер технологій з Польщі дозволить Україні забезпечити на своїй території замкнутий цикл виробництва метальних і вибухових речовин.  А це дозволить розпочати згодом серійне виробництво боєприпасів. Про це повідомляє Укроборонпром.

«Українська та польська сторони домовилися про спільну роботу зі створення нових рецептур порохів, із застосуванням більш сучасних технологій, які якісно відрізняються від радянських стандартів», – розповів директор дивізіону високоточної зброї і боєприпасів ДК «Укроборонпром» Андрій Артюшенко, коментуючи результати переговорів під час міжнародного форуму MSPO-2018 в м. Кельце (Польща) з представниками компанії MESKO S.A., що входить до Польського оборонного холдингу.

Він відзначив високий рівень кооперації, якого досягнуто підприємствами Укроборонпрому і компанією MESKO S.A. За його словами, польські партнери в рамках співпраці поставляють деякі комплектуючі для маршових двигунів ракет, які вироблені на підприємствах Укроборонпрому.

«Наша мета – вивести співробітництво України та Польщі на стратегічний рівень. Наші технології вже дозволили Польщі створити власні високоточні боєприпаси калібру 155 і 122 мм. Тепер ми розраховуємо на підтримку партнерів. Освоївши серійне виробництво метальних і вибухових речовин, Україна впритул наблизиться до серійного виробництва боєприпасів», – заявив Артюшенко.

Він переконаний, що кооперація з польськими партнерами дозволить Укроборонпрому знизити вартість кінцевого продукту, забезпечити потреби української армії і стати більш конкурентними на міжнародному ринку.