Компанія “Галичина” визнана банкрутом (оновлено)

Господарський суд Львівської області визнав банкрутом ПрАТ "Галичина" та відкрив ліквідаційну процедуру
     784  

Відповідне рішення суду від 30 серпня 2018 року оприлюднене в Єдиному реєстрі судових рішень, повідомляє Укрінформ.

“З дня прийняття господарським судом постанови про визнання Приватного акціонерного товариства “Галичина” банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури: господарська діяльність банкрута завершується закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції у разі можливості її продажу за виключенням укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження (підтримання) у належному стані, договорів оренди майна, яке тимчасово не використовується, на період до його продажу в процедурі ліквідації тощо”, – йдеться в судовому рішенні.

Згідно з реєстром вимог кредиторів, загальна кредиторська заборгованість компанії становить 1,182 млрд грн. Наявні активи підприємства становлять 231,796 млн грн.

Водночас ТОВ «Молочна компанія «Галичина» розповсюдило заяву у якій йдеться про те, що ситуація з ПрАТ «Галичина» ніяк не позначиться на виробництві молочної продукції.

«Молочна компанія «Галичина» працює у штатному режимі. Починаючи з 2015 року і по цей час  власником готової молочної продукції,  торгової марки «Галичина» є ТОВ «Молочна компанія «Галичина». Юридична процедура щодо ПрАТ «Галичина» не позначиться на продовженні випуску молочної продукції. Ніяких змін у виробництві та дистрибуції немає», – запевнили у компанії.

За інформацією видання zaxid.net, ТзОВ «Галичина» є головою комітету кредиторів ПрАТ «Галичина».