Завтра у Львові стартує Молодіжний форум

Форум першої Молодіжної столиці збере у Львові близько 1500 учасників
     318  

Понад 100 українських експертів і молодих стартаперів розповідатимуть про важливі рішення, які змінюють країну, працюватиме 5 тематичних зон для змістовного спілкування і яскравого драйву.

Програма «Молодвіжу» буде надзвичайно насичена, цікава та динамічна. На форумі будуть: зона креативу та технологій: дрони, криптовалюти, нові технології, смартфони; спеціальна зона навчання для тих, хто хоче покращити певні навички, де учасники зможуть побачити перелік зон чому можна навчитися; особлива зона — це зона надихаючих історій, коли успішні люди будуть ділитися своїми історіями успіху. За словами організаторів, на форумі заплановано футкорти, вечірки й обов’язково класні гурти.

Нагадаємо, форум першої Молодіжної столиці України є альтернативним простором для обговорення перспектив підвищення ролі та посилення спроможності молодіжного середовища у забезпеченні розвитку держави, напрацювання рекомендацій для майбутньої всеукраїнської Молодіжної Стратегії. Наскрізними темами будуть участь молоді в місцевому самоврядуванні, молодіжна мобільність та міграція, молодіжне підприємництво та працевлаштування, неформальна та формальна освіта.

Сторінка Форуму у Facebook