Із перевантажувальної станції на вул. Північній вивезли сміття

На території провели дезінфекцію
     206  

Фото: ЛОДА

На сьогодні перевантажувальна станція на вул. Північній повністю очищена від того сміття, яке лежало тут упродовж декількох років. На майданчику здійснили дезінфекцію і засипку відповідним грунтом, – повідомив  директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

Окрім того, він розповів, що станом на сьогодні тут здійснюється лише поточне перевантаження сміття на великогабаритний транспорт і, відповідно, вивозиться з цих меж. 

«Попереднє керівництво ТОВ «АВЕ Львів», на жаль, допустило до того, що тут було перенакопичення відходів і у нас не було іншого виходу як запросити керівництво цієї компанії і поставити жорстку вимогу. Окрім того, до цього додались звернення, що надходили від Львівського міжнародного аеропорту імені Данила Галицького, адже ця ділянка розташована близько до аеропорту і не може використовуватися для перевантаження. Ми дали доручення купити систему коршунь, що діє в аеропортах, для відлякування птахів. Це реалізували у триденний термін. Відтак, система працює, і для літаків немає небезпеки. Другою вимогою було прибирання перевантажувальної станції. Керівництво «АВЕ» ухвалило рішення про зміну керуючих компанією ТОВ «АВЕ Львів». Новий керівник сьогодні активно взявся за роботу і результатом цього є впорядкування цієї перевантажувальної станції», – наголосив Назарій Романчук.

Сміття, яке попередньо складували на цій перевантажувальній станції, вивозять на як полігони області, так і поза її межами.

«За період очищення, а це майже 2,5 місяці, нам вдалось вивезти до 10 тисяч тонн відходів, понад ту кількість, яка сюди надходила», – наголосив директор підприємства «АВЕ Львів» Олег Гайовишин.

За його словами, на території станції систематично здійснюють поточну дезінфекцію. Фінальну ж здійснять після остаточної зачистки території. Також ділянку повністю вирівняють піском.

Нагадаємо, 10 серпня виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив рішення про ліквідацію перевантажувальної станції на вул. Північній. З 1 вересня в’їзд на її територію перекриють шлагбаумом.