Власників автомобілів просять не паркувати машин на вулиці Гнатюка

Незабаром тут відбудеться зміна організації дорожнього руху
     504  

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, незабаром відбудуться зміни в організації дорожнього руху на вул. Дорошенка, від пр. Свободи до вул. Банківської. Проїзд громадського транспорту цією ділянкою не зміниться, натомість приватний транспорт має об’їжджати цей відрізок дороги через вул. Гнатюка. Відповідно, власників приватного транспорту закликають не запарковувати вул. Гнатюка, оскільки паркування на цій вулиці буде заборонено.

«Незабаром на вул. Гнатюка відбудеться зміна організації дорожнього руху, у зв’язку з перекриттям для руху приватного транспорту вул. Дорошенка. У зв’язку з цим, паркування транспортних засобів на вул. Гнатюка буде заборонено. Просимо водіїв звертати увагу на відповідні дорожні знаки, які вже у найближчий час будуть встановлені. Також працюватиме ЛКП «Муніципальна варта» і відповідна комісія для евакуації транспортних засобів припаркованих на вул. Гнатюка», – розповів Олег Партика, в.о. начальника управління транспорту ЛМР.

За його словами, таке рішення покликане поліпшити якість дорожнього руху та пропускну здатність вул. Гнатюка. Адже після зміни ОДР на вул. Гнатюка транспорт рухатиметься у дві смуги замість однієї.

Нагадаємо, торік міська комісія з безпеки дорожнього руху ухвалила рішення щодо облаштування пішохідної зони на вул. Дорошенка, від пр. Свободи до вул. Банківської. Відділ транспортного планування та моделювання ЛКП «Львівавтодор» змоделював нову організацію дорожнього руху на цьому відрізку вул. Дорошенка.