X
    Categories: Новини

Солістка Львівської опери стала народною артисткою України

Почесне звання отримала провідна солістка Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької Світлана Мамчур

Колектив театру подав документи на присвоєння артистці цього звання минулого року. А цьогоріч 23 серпня на сайті Президента України з’явився наказ про присвоєння цієї почесної нагороди львівській оперній діві, – повідомили у прес-службі львівської Опери.

«Для мене це дуже почесне звання, адже це найвища державна відзнака для артиста в Україні. Це надзвичайно почесно і зворушливо. Приємно, що твою багаторічну працю оцінюють так високо», – ділиться враженнями Світлана Мамчур.

Світлана Мамчур – провідна солістка Львівської опери, яка працює у театрі вже 28 років! Характер голосу – драматичне сопрано. Гастролювала багатьма операми Європи та навіть виступала в Римі у відповідь на візит Папи Івана Павла ІІ до Львова. У її репертуарі чимало ролей: Чіо-Чіо-сан (опера «Мадам Баттерфляй»), Аїда («Аїда»), Амелія («Бал-маскарад»), Дездемона («Отелло»), Лія («Мойсей»), Оксана («Запорожець за Дунаєм») тощо.

Марічка Курило: журналістка