У Львові відзначили переможців фотофлешмобу «Безпечні дороги»

Сьогодні, 27 серпня, вручили нагороди переможцям фотофлешмобу, який реалізували в межах інформаційної кампанії «Безпечні дороги»
     248  

Директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло та керівник медіахабу «Твоє місто» Тарас Яценко вручили переможцям скречкарти на пальне.

«Дякую вам за активну та небайдужу позицію. Сподіваюсь, що ваш приклад мотивує інших на безпечну поведінку під час руху. Використання пасків – лише частина безпеки на дорозі, проте це водночас найбільш ефективний засіб безпеки дорожнього руху для запобігання смертності і травматизму», – зазначив Роман Кокотайло.

Переможцями акції стали п’ятеро учасників обраних за допомогою сервісу random_org. Загалом участь в акції взяли понад 150 мешканців області.

Для участі в акції учасник мав сфотографуватися із пристебнутим паском безпеки, опублікувати фото та долучити до посту друзів-водіїв, поширити допис у себе на сторінці в соціальній мережі.

Нагадаємо, що Львівська обласна державна адміністрація спільно з патрульною поліцією Львівської області та медіахабом «Твоє місто» проводить на теренах Львівщини інформаційну кампанію «Безпечні дороги», в межах якої заплановано проведення дискусій, інтерактивних конкурсів, інформаційних уроків для учнів молодших класів.