У Львові СТРЦ «SPARTAK» відкрив оновлене джерело

Львів'яни щодня тут набирають воду
     1862  

Спортивно-торгово-розважальний центр «Spartak» спільно з Шевченківською районною адміністрацією Львова до 27-ї річниці Дня Незалежності України відкрив джерело. Воно розташоване на території майбутнього комплексу – вул. Інструментальна, 49.

Будівництво комплексу триває уже 2 роки. Протягом цього часу забудовник залишив та забезпечив безперешкодний доступ громади до джерела, якість води у якому, за санітарно-мікробіологічними дослідженими та санітарно-хімічними показниками, відповідає санітарно-гігієнічним вимогам. Щодня тут набирають воду не лише мешканці сусідніх будинків, але й львів’яни з усіх районів міста.

Усі витрати на інженерію та оздоблення, а це майже 514 тис. грн, взяв на себе забудовник — ТзОВ «Львівбудмакс-Інвест».

«СТРЦ «Spartak» ще на етапі будівництва готовий брати на себе відповідальність за цікаві та важливі проекти, адже соціально відповідальна складова є невід’ємною частиною успішного бізнесу. І все це можна робити в синергії, завдяки спільним проектам та зусиллям», — запрошує до подальшої співпраці директор ТзОВ «Львівбудмакс-Інвест» Орест Макогоненко.

«Spartak» – перший у Західній Україні спортивно-торгово-розважальний центр, у якому працюватиме спортивний клуб «Sport Life», кінотеатр із сімома залами «Multiplex», салат-бар з середземноморською та європейською кухнею «Tomatina», продуктовий гіпермаркет «Сільпо» та інші. Відкриття вже у березні 2019 року.