У Львові презентували військові поштові листівки «Українські герої» (фото)

Дійство відбулось у державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові
   Андрій Мамалига, Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України (м. Львів)   268  

Перша партія включає 16 листівок тиражем 500 екземплярів кожна. Героями листівок стали реальні військовослужбовці, які в різний час захищали і захищають Україну від ворожої навали. Світлини для проекту надали військові журналісти, полковники Володимир Скоростецький і Тарас Грень, а також військовий капелан Андрій Дуда.

«Це дуже знаково, що презентація цих листівок відбувається саме в нашому музеї, – наголосила керівник установи Марія Магунь. – Свобода і незалежність народу України це було змістом життя Михайла Грушевського».

«Згодом ми плануємо випустити листівки з понад сотнею наших героїв, – сказав керівник проекту Роман Метельський. – Це буде значним внеском в закарбування нашої сучасної історії для нащадків».

Прототипом створення поштівок стали листівки воїнів УПА. За словами Романа Мемельського, українські повстанці залишили по собі чимало друкованої продукції, зокрема й поштівок. Проте в сучасній Україні за чотири роки війни не було випущено жодної листівки, яка увіковічила б пам’ять про героїв, що оберігають Україну і Українців. Тепер цю ситуацію буде виправлено.

Після презентації поштівки перейдуть у храми міста Львова де їх можна буде придбати. Усі отримані від продажу кошти підуть на допомогу бійцям, що зараз захищають Батьківщину на передових рубежах оборони України.

Також можна замовити поштівки через мережу Інтернет у активістів волонтерської ініціативи «Львівський Лицар» волонтерська допомога українським воякам. Адреса в мережі Фейсбук https://www.facebook.com/pg/lvivskyjlycar/about/?ref=page_internal