Львів готується до Третього всеукраїнського фестивалю «Вітер На-Дії»

Відкрито реєстрацію учасників на найбільший християнський фестиваль в Україні
     398  

Третій всеукраїнський Фестиваль «Вітер На-Дії» відбудеться 16 вересня в центрі Шептицького УКУ. Цього року організатори очікують близько 5 тисяч учасників, серед яких молодь з усієї України.

Організовує фестиваль Патріарша комісія у справах молоді УГКЦ разом з Українським Католицьким Університетом за підтримки Львівської облдержадміністрації та Львівської міської ради.

Формат цьогорічного фестивалю суттєво відрізнятиметься від попередніх, зазначають організатори. Це не лише форум для зустрічі та спілкування християнської молоді, а й ресурс, який допоможе лідерам молодіжних організацій отримати інструменти для подальшої праці.

Протягом дня учасникам запропонують п’ять майданчиків (інтелектуальний, театрально-мистецький, духовний, музично-творчий, спортивний), які зберуть кілька десятків спікерів, серед яких відомі блогери, священики, волонтери, мандрівники, стартапери, соціальні підприємці, митці, спортсмени.

Денна сцена стане своєрідною платформою талантів.

З докладнішою програмою фестивалю, яка постійно доповнюється, можна ознайомитися на сайті Вітер На-Дії.

Розпочнеться фестиваль Літургією у Храмі Святої Софії – Премудрості Божої, а завершиться маштабним вечірнім концертом за участі гуртів «Беz Обмежень» і Kerygma Project.

Організатори готують безліч сюрпризів для учасників. Зокрема, серед зареєстрованих учасників розіграють путівка на Світовий день молоді у Панамі.

Відеоанонс