Трускавець готується до ІV Міжнародного конкурсу-фестивалю Empire of Arts

ІV Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва Empire of Arts пройде 12-15 жовтня
 |    1119  

У Трускавці триває підготовка до ІV Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Empire of arts», що відбуватиметься у період з 12 по 15 жовтня 2018 року. В конкурсі-фестивалі візьмуть участь таланти з усієї України та з-за кордону.

Метою конкурсу-фестивалю Empire of arts є виявлення та підтримка талановитих дітей і творчо обдарованої молоді, їхнього духовного та естетичного розвитку, підвищення їхньої виконавської майстерності, обмін творчими здобутками, розширення міжнародних культурних зв’язків тощо. Фестиваль є своєрідним стартовим майданчиком для розвитку творчого потенціалу в подальшій кар’єрі учасників. Їх залучають до концертних шоу-програм, конкурсів, фестивалів, телевізійних зйомок, участі у реаліті й талант-шоу, а також до міжнародних і міжнаціональних культурних проектів та обмінів.

Учасники фестивалю-конкурсу демонструватимуть свою майстерність у таких жанрах: вокал і вокальні колективи; хореографія та хореографічні колективи; інструментальна музика; театральне мистецтво; циркове мистецтво; мажоретки, барабанщиці; мод елінг; дизайн одягу; оригінальний жанр. Участь у фестивалі вже підтвердили гості з Республіки Гана, Алжиру, Республіки Білорусь, Литви. Загалом, прогнозована кількість учасників – 1000 осіб.

Участь у фестивалі беруть також і діти-сироти, інваліди, діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, а також із сімей бійців АТО. Усі вони виступають на рівних умовах, однак організатори нагородять їх додатковими відзнаками та подарунками.

Виступи учасників конкурсу-фестивалю оцінюватиме міжнародне журі з України, Італії та Венесуели, до складу якого увійшли діячі культури і мистецтв, фахівці у різних видах мистецтв, зірки шоу-бізнесу, народні й заслужені артисти України, керівники та продюсери музичних студій і колективів, директори міжнародних проектів і фестивалів, актори, режисери, поети, композитори, концертні менеджери, pr-спеціалісти, аранжувальники, музичних критики, хореографи, викладачі, дизайнери та стилісти.

Зокрема, в журі: Amador LOPEZ – відомий хореограф, балетмейстер, шоумен, співак  (Венесуела), Alfonso OLIVER – популярний співак, автор пісень, музикант (Італія), RULADA (Ірина ЦУКАНОВА) – популярна співачка, автор, композитор, викладач вокалу (Україна), Тарас ШІТ – голова правління Львівського обласного відділення Творчої спілки Асоціації діячів естрадного мистецтва України (Україна-Польща), Борислава БІЛОЦЕРКІВСЬКА – співачка, поетеса, композитор, викладач вокалу, сценарист (Україна), Олег СЕРАФИН – соліст шоу-балету та групи Амадора Лопеса «Rumbero’s» (Україна), Олег ЛИСІЙ – артист і диригент бродвейських мюзиклів «Chicago», «Beauty and the Beast», «Cinderella» міжнародної театральної компанії «Stage Entertainment» (Україна).

Організатором цієї події є Громадська організація «Імперія мистецтв» та Продюсерський центр «BRAVA PRODUCTION», за підтримки Трускавецької міської ради та мера Трускавця Андрія Кульчинського.

Основними заходами конкурсу-фестивалю є:

  1. Церемонія офіційного відкриття ІV Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого юнацького та молодіжного мистецтва «Empire of arts»;
  2. Проведення конкурсу-фестивалю у декількох номінаціях: вокал та вокальні колективи, хореографія та хореографічні колективи, інструментальна музика, театральне мистецтво, циркове мистецтво, мажоретки, барабанщиці , моделінг, дизайн одягу, оригінальний жанр;
  3. Проведення масштабного флешмобу під керівництвом гурту «Rumbero’s»;
  4. Програма відпочинку (вечір знайомств, дискотеки, творчі зустрічі, екскурсії, відвідування 3D проекту «Інший світ», анімація від «Обнімашки»);
  5. Майстер-клас з вокалу та акторської майстерності за участю членів журі;
  6. Концертна програма за участі зіркового журі та учасників фестивалю;
  7. Церемонія нагородження учасників, дипломантів та переможців;
  8. Святковий Гала-концерт!

Для усіх учасників та переможців конкурсу-фестивалю «Empire of arts» передбачено нагороди та подарунки. Володар Гран-прі фестивалю отримає професійний відео кліп від Videographer Polyak Bogdan.

Розпочнеться фестиваль 12 жовтня урочистим відкриттям на Головній сцені міста. Конкурсні виступи відбуватимуться 13 і 14 жовтня в концертних залах Трускавця. А 15 жовтня на відкритій центральній сцені відбудеться масштабний флеш-моб. Вже о 15.00 у ПК ім.Т.Г.Шевченка відбудеться заключний Гала-концерт.

Заявки на участь у конкурсі-фестивалі приймають до 15 вересня 2018 року.

Докладну інформацію можна отримати за такими посиланнями:

https://empireofarts.com.ua/empireofarts

http://fb.me/empireofarts.com.ua

E-mail: bravaproduction@gmail.com

Tel. + Viber: +38 096 388 73 48