По Личаківській поїхали маршрутки

Від сьогодні, 16 серпня, громадський транспорт, який курсував вулицею Личаківською, відновлює роботу за попередніми схемами руху
     528  

Як нагадали у Львівській міськраді, мова про дев’ять маршрутів – №№ 5а, 15, 18, 24, 29, 36, 47а, 50, нічний автобус 5н.

Автобусні маршрути № 5а, 15, 18, 24, 29, 36, 50, нічний автобус 5н відновлять свою роботу відповідно до затвердженої (основної) схеми руху від 16 серпня. А міський автобусний маршрут № 47а відновить курсування по вул. Личаківській із 20 серпня.

Нагадаємо, вчора о 18.00 після ремонту відкрили для проїзду автомобільного транспорту вул. Личаківську.

Водночас, як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від сьогодні, 16 серпня, буде обмежено рух транспортних засобів на вул. Личаківській на ділянці від вул. Черемшини до вул. Пасічної. Через проведення робіт з облаштування трамвайної колії. Рух транспорту обмежать від 09.00 і до 22.00 1 вересня.

Як повідомив Євген Калитич, головний інженер ЛКП «Львівавтодор», до реконструкції на вул. Личаківській було дві смуги для руху транспорту. Після реконструкції буде організовано рух у три смуги. Однак на час завершальних робіт з облаштування трамвайної колії – до 1 вересня, третя смуга буде закритою, а проїзд відбуватиметься двома смугами.

«Нам залишається прокласти 200 м колії із 1110 м. Усі роботи йдуть за планом, до 1 вересня все буде завершено», – додав Євген Калитич.

Роботи проводить ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор». Проїзд по вул. Личаківській буде здійснюватися відповідно до розробленої схеми організації дорожнього руху.