Рестораторам Львова пропонують купити старі трамваї

Вартість таких трамваїв може бути орієнтовно 80 тис грн
     272  

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Андрій Білий запропонував львівським рестораторам купити трамваї, в яких можна облаштувати ресторани.

«Ресторатори Львова, якщо мріяли про трамвай-ресторан чи трамвай-кав’ярню, є гарна пропозиція з Чехії. Трамваї не підійдуть для перевезень (замаленькі), але можуть підійти для таких цілей», – написав Андрій Білий на своїй сторінці в мережі Facebook.

У коментарі виданню zaxid.net Андрій Білий уточнив, що коли львівські фахівці шукали вживані трамваї в Європі, надсилали запити до різних міст. Нещодавно отримали пропозицію від муніципальної компанії з чеського міста Острава,однак запропоновані вагони Львову не підходять.

Йдеться про трамваї моделі Tatra T3, які випускались у Празі у 1960-1997 рр. За пасажиромісткістю та віком вони не підходять для перевезення пасажирів у Львові. Натомість їх зможуть використати ресторатори для створення атмосферних кав’ярень. Білий також зазначив, що трамваї придатні для руху, тож такі кав’ярні зможуть їздити по коліях в центральній частині міста.